Działka 33,5 ar, Bobrowa Wola, gm. Żyraków.
Bobrowa Wola gm. Żyraków Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Piątek, 22 Maj, 2026 08:47
210 000 zł
63 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:3348 m2
- Rodzaj działki:Budowlana
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 210 000 zł / 63 zł/m2
Opis oferty
PROPERTY Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjnądziałkę budowlaną o powierzchni 33,48 ar, położoną w
miejscowości Bobrowa Wola, gmina Żyraków, powiat dębicki.
Działka kształtna i płaska, co znacząco ułatwia zagospodarowanie
terenu oraz realizację inwestycji. Nieruchomość jest częściowo
ogrodzona – z dwóch stron, co stanowi dodatkowy atut dla
przyszłego właściciela i znacząco obniży koszty.
Dużym plusem działki jest jej pełne uzbrojenie – na terenie
znajdują się wszystkie niezbędne media: kanalizacja, woda oraz gaz.
Prąd dostępny jest bezpośrednio w granicy działki, co umożliwia
szybkie rozpoczęcie prac budowlanych.
Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy, które
przewidują możliwość budowy domu jednorodzinnego wraz z zabudową
gospodarczą. To idealna propozycja dla osób poszukujących
spokojnego miejsca pod budowę własnego domu, z jednoczesnym
dostępem do pełnej infrastruktury.
Działka zlokalizowana jest w cichej i zielonej okolicy, z dogodnym
dojazdem gminną drogą asfaltową.
Stan prawnyPełna własność
Księga wieczysta – bez obciążeń
Cena: 210 000 zł
Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji,
umówienia prezentacji działki lub spotkania w siedzibie firmy
PROPERTY Nieruchomości – ul. Strażacka 9, 39-200 Dębica.
Tel.: +48 884 - pokaż numer telefonu - .
"Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości
oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny (poglądowy) i
nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu